ترازو آشپزخانه...لوازم کاربردی آشپزخانه


ترازو آشپزخانه...لوازم کاربردی آشپزخانه


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1153

520,000 تومان

به دنبال ترازویی متفاوت می‌گردید؟ طراحی خاص و جذاب را می‌پسندید؟ به یک ترازوی چند منظوره فکر می‌کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم ترازوی آشپزخانه ناسا‌الکتریک مدل NS-1153 را بهتر بشناسید. این ترازو به شما کمک می‌کند تا علاوه بر اندازه‌گیری مواد غذایی جامد و پودری برای اندازه‌گیری مایعات نیز آن را به کار بگیرید.


ترازوی آشپزخانه ناسا الکتریک NS-1152

560,000 تومان

یکی از کارهایی که بانوان در خانه با علاقه بسیاری به آن می‌پردازند آشپزی کردن است. درست کردن انواع مختلفی از شیرینی‌جات قسمت مهمی از این علاقه را تشکیل می‌دهد که هر بانویی بسته به سلیقه خود مدل‌های مختلفی از کیک و شیرینی را درست کرده و از سرو آن‌ها در کنار خانواده لذت می‌برد.یکی از لوازم مورد نیاز هنگام درست کردن شیرینی‌جات ترازو است که با کمک آن می‌توان مواد مورد نیاز خود را به صورت دقیق اندازه‌گیری کرد.اندازه‌گیری دقیق مواد برای درست کردن کیک باعث دقت در پخت آن، پف کردن مناسب کیک و ... می‌شود.ترازوی دیجیتال ناساالکتریک مدل 1152NS- می‌تواند انتخابی کارآمد و مناسب برای کدبانوها باشد


تراوزی آشپزخانه ناسا الکتریک مدل NS-1151

620,000 تومان

داشتن یک ترازوی خوب و دقیق کمک می‌کند تا بتوانید کیک‌ها و شیرینی‌های بهتر و خوشمزه‌تری تهیه کنید، پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به هنر شیرینی‌پزی علاقه‌مند است و یا در سفره‌آرایی به دنبال جذابیت‌های خوراکی مانند انواع دسر و شیرینی هستید داشتن یک ترازوی خوب برای شما ضروری است. ترازوی آشپزخانه ناسالکتریک مدل NS-1151 یک مدل ترازوی دیجیتال با کیفیت است که می‌تواند دراینباره شما را به اهدافتان برساند.


ترازوی آشپزخانه NS-1150

605,000 تومان

ترازوی آشپزخانه ناساالکتریک مدل NS-1150 با عملکردهای مختلفی مانند عملکرد تارا کار شما را سریع‌تر و ساده‌تر می‌کند، سیستم خاموش کننده خودکار ترازو و همچنین طراحی زیبای آن از جمله نکاتی است که می‌تواند نشانه کیفیت، انتخاب درست و کارایی دستگاه شما باشد، این ترازوی دیجیتال را برای منازل و آشپزخانه‌های خود تهیه کنید و از آن برای بهتر شدن دست‌پخت‌تان استفاده کنید.


رنده برقی NS934 ناسا

2,400,000 1,280,000 تومان ناموجود

خرد کردن انواع مواد غذایی به شکل‌های مختلف یکی از آن دسته کارهای وقت‌گیری است که در زندگی امروزی کاری سخت به نظر می‌رسد.مخصوصاً برای کدبانوهایی که در خارج از منزل نیز شاغل هستند کمبود وقت و زمان برای انجام چنین کارهایی قابل مشاهده است.تکنولوژی که روزبه روز در حال پیشرفت است به فکر کمبود زمان برای کدبانوها نیز بوده و با تولید محصولاتی برای خرد کردن، رنده کردن، آب‌گیری و ... زمان را برای خانواده‌ها خریداری کرده‌ است.رنده برقی یکی از محصولات پرکاربرد ناساالکتریک است که می‌تواند کمک آشپزی با سلیقه برای خانم‌ها باشد.


دسته‌بندی