سشوار


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

سشوار مسافرتی حرفه ای روزیا مدل HC 8191

390,000 290,000 تومان

سشوار حرفه ای HC8191 دارای موتور پر قدرت AC است . این سشوار دارای باد سرد می باشد و به وسیله ی آن می توانید به موهای یک قسمت از سر خود حالت دهید. همچنین سرعت باد این سشوار ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت می باشد و دارای دو حالت سرعت متوسط و زیاد و دو حالت حرارت ملایم و داغ می باشد.طول سیم آن ۱۸۰ سانتی متر بوده و دارای حلقه برای آویزان نمودن می باشد.


سشوار برس دار حالت دهنده فکر مدل ILLUSION

720,000 440,000 تومان

سشوار برس دار حالت دهنده مدل الوشن « Illusion » یکی از محصولات با کیفیت کمپانی نام آوازه فکر « Fakir » است که با طراحی شیک و زیبایی تولید شده است. با استفاده از این سشوار حرارتی شما می توانید به سادگی موهای خود را در کمترین زمان ممکن صاف کنید. از ویژگی های خوب این مدل می توان به توان 50 وات، حالت گرم شدن سریع، خاموش شدن خودکار و پوشش سرامیکی اشاره کرد. حضور پوشش سرامیکی مانع از آسیب رسیدن به موهای شما خواهد شد


سشوار مسافرتی روزیا مدل HC 8170

390,000 320,000 تومان

سشوار حرفه ای HC8170 دارای موتور پر قدرت AC است . این سشوار دارای باد سرد می باشد و به وسیله ی آن می توانید به موهای یک قسمت از سر خود حالت دهید. همچنین سرعت باد این سشوار ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت می باشد و دارای دو حالت سرعت متوسط و زیاد و دو حالت حرارت ملایم و داغ می باشد.طول سیم آن ۱۸۰ سانتی متر بوده و دارای حلقه برای آویزان نمودن می باشد.


سشوار برس دار چرخشی موهر مدل MO8

715,000 تومان

برای خانم‌ها درت کردن مو اهمیت بسیاری دارد. برای درست کردن مو باید لوازم بسیاری را تهیه کنید. اگر قصد داشته باشید موهایتان فر شود باید از فرکننده، برای خشک کردن و حالت دادن از اتو و برای صاف کردن از برس باید استفاده کنید. تهیه تمامی این لوازم با کیفیت می‌تواند کار سختی باشد. برند موهر توانسته محصولی تولید کند که تمامی نیازهایتان را برطرف کند. از سشوار موهر مدل MO8 می‌توانید به‌عنوان فر کننده و برس هم استفاده کنید در ادامه بیشتر با این مدل آشنا می‌شویم.


سشوار 2000 وات روزیا مدل ROZIA HC8208

355,000 تومان

سشوار مدل HC8208 ساخت شرکت روزیا و کشور چین است. نوع موتور این سشوار از نوع AC می باشدکه از موتور خیلی قدرتمندی بهره می بره . همچنین توان این سشوار 2000 وات است که می توان از آنبرای مصارف حرفه ای استفاده کرد. یکی از ویژگی های این سشوار مجهز بودن آن به فیلتر دائمی قابلشستشو است که می توان پس از مدتی استفاده از سشوار فیلتر را خارج نموده و شست. قابلیت دیگرسشوار روزیا مدل HC8208 مجهز بودن آن به دکمه ی خنک کننده می باشد که جهت مدل دادن به کار میرود. سشوار روزیا مدل HC8208 دارای فناوری تولید یون است که به خشک شدن سریع موها کمک می کند.با استفاده از این سشوار می توان از وز شدن موها جلو گیری کرد.


دسته‌بندی