اصلاح موی صورت


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

ماشین اصلاح مدل Ultra Care Pro فکر

800,000 700,000 تومان

هنگام خرید یک ماشین اصلاح قبل از هر چیزی باید به یکی از ویژگی های مهم توجه کرد.اینکه ما چه انتظاری از ماشین اصلاح خود داریم؟می خواهیم توانایی اصلاح صفر را داشته باشد یا این ویژگی مورد نیاز نیست.در واقع این ماشین ها به دو دسته تقسیم می شوند.شیور و تریمر.شیور ها قابلیت اصلاح صفر را دارند اما تریمر ها این گونه نیستند.در بیشتر آرایشگاه ها تریمر مورد استفاده قرار می گیرد که با سری های مختلف قابلیت اصلاح موی سر و صورت را دارد و می توان با آن خطهای اصلاح را نیز مرتب کرد.


ماشین اصلاح موی سر و صورت دی اس پی مدل dsp 90190

395,000 تومان

ماشین اصلاح 90190 برند dsp دارای نمایشگر جهت نمایش میزان شارژ می باشد. این ریش تراش تیغه هایی از جنس استیل ضد زنگ دارد و کار اصلاح را بسیار دقیق و به خوبی انجام می دهد. سر آن قابل شستشو و جدا شدن است و همچنین کل بدنه آن قابل جدا شدن و شستشو می باشد.چهار عدد شانه در سایز های ۳ ، ۶ ، ۹ و۱۲ میلی متری به همراه این دستگاه عرضه می شود. باتری این محصول از جنس نیکل و کروم بوده و تا یک ساعت شارژ را نگه می دارد.


خط زن حرفه ای دی اس پی مدل DSP 90339

300,000 تومان

ماشین اصلاح دی اس پی مدل DSP 90339 از جدیدترین محصولات شرکت دی اس پی بوده، که برای اصلاح سر و صورت می باشد. ماشین اصلاح DSP 90339 از تکنولوژی برش مستقیم بهره می برد، که موهای سر و صورت را با مرز بندی مشخص کوتاه می کند. جنس تیغه های خط زن دی اس پی از استیل ضد زنگ بوده، که در برابر هوا و رطوبت از ماندگاری بالایی برخوردار است.


ریش تراش روزیا پرو مدل ROZIAPRO HT966

550,000 تومان

ریش تراش روزیا پرو مدل ROZIAPRO HT966 از جدیدترین محصولات شرکت روزیا بوده که برای اصلاح صورت می باشد. ریش تراش روزیا 4 کاره بوده که شامل یک سری تریمر برای اصلاح صورت، سری موزن گوش و بینی، سری خط زن و سری فرچه ای می باشد. به همراه خط زن روزیا 966 نیز سه عدد شانه در سایز های 9،6،3 میلیمتری ارائه شده است. ریش تراش ROZIAPRO HT966 دارای باتری قابل شارژ بوده که در مدت زمان 60 دقیقه کاملا شارژ شده و پس از آن میتوان به مدت 45 دقیقه از ریش تراش استفاده کرد.


ماشین اصلاح موی سر روزیا مدل HQ2208

560,000 تومان

ماشین اصلاح روزیا(ROZIA) مدل HQ2208 یک ماشین اصلاح کاملاً پرقدرت و حرفه‌ای است که می‌تواند هم در منزل و هم در سالن آرایشگاه مورد استفاده قرار گیرد. تیغه‌های این دستگاه از جنس کروم بوده و بسیار تیز و با کیفیت است. با استفاده از اهرمی که در سمت چپ دستگاه تعبیه شده می‌توان اندازه اصلاح را از 0.5 میلی‌متر تا 3 میلی‌متر تنظیم کرد. از این ماشین اصلاح می‌توان هم با اتصال مستقیم به برق و هم به صورت بی سیم استفاده نمود و با 3 ساعت شارژ کردن، می‌تواند 300 دقیقه شارژدهی داشته باشد. همچنین دستگاه قابلیت شارژ سریع دارد. صفحه نمایش دستگاه شما را از درصد شارژ دستگاه و قدرت اصلاح مطلع می‌کند و همچنین هنگامی که نیاز به روغن کاری داشته باشد، و یا شارژ دستگاه به زیر 15% برسد، روی LCD دستگاه این اخطار نمایان می‌شود. همچنین دارای 4 شانه با اندازه‌های مختلف است که می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.


مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

990,000 720,000 تومان

 ماشین اصلاح MZ-2026 از برند پروموزر یک ست اصلاح چند کاره است که نیاز های شما در مورد اصلاح سر و صورت و گوش و بینی را به طور کامل رفع خواهد نمود. از این ریش تراش می توان به صورت خشک و زیر دوشی استفاده نمود و کاملا ضد آب می باشد. این دستگاه دارای 5 سری مختلف جهت انجام اصلاح های مختلف است. سری اصلاح صورت دارای تکنولوژی 4 بعدی اصلاح است و به تمام موهای پوست صورت شما دسترسی پیدا کرده و برآمدگی و فرورفتگی ها را کاملا اصلاح خواهد کرد. این دستگاه در 2 ساعت شارژ شده و پس از آن مدت 90 دقیقه می توانید با آن اصلاح انجام دهید. سری های دیگر ماشین MZ-2026 پروموزر به صورت زیر است :سری ماساژور و پاک کننده صورتسری موزن گوش و بینیخط زن جهت اصلاح ریش و سبیلسری اصلاح موی سر به همراه شانه در سایز های مختلف


دسته‌بندی