پاکسازی صورت و بدن


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دستگاه بخور صورت دی اس پی مدل DSP F-70011

450,000 320,000 تومان

دستگاه بخور گرم صورت و بینی دی اس پی طراحی کشور فرانسه با قابلیت دو کاره بودن برای صورت و بینی با محفظه های جداگانه می باشد. در زندگی ماشینی امروز و با توجه به آلاینده های شیمیایی و آلودگی های شهرهای بزرگ وجود یکی از این دستگاه ها در هر منزل لازم می باشد. این دستگاه با امکان اضافه کردن انواع داروهای گیاهی در مخزن آلومینیوم شکل خود پوستی سالم و شفاف و تنفسی راحت را به شما هدیه می دهد و همه آلودگی های سطحی پوست و امکان نفوذ به سطوح عمیق پوست را از بین می برد و امکان تنفس و مرطوب شدن پوست را ایجاد می کند.


ست ماشین اصلاح بدن ماساژور و برس پاکسازی صورت روزیا مدل HB6008

288,000 تومان

فیس براش روزیا مدل HB6008 دارای قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب می باشد. تعداد سری های این ماشین ۳ عدد است ، سری ماساژ صورت ، سری خط زن و موزن و سری برش پاکسازی صورت . این ماشین ضد آب است و دارای طراحی شیک و ارگونومیک می باشد. به همراه این محصول فرچه ی تمیز کننده نیز عرضه می گردد.


دستگاه میکرودرم خانگی XN-8030

260,000 تومان ناموجود

دستگاه میکرودرم خانگی XN-8030، علاوه بر قابلیت مکش و از بین بردن جوش های سرسیاه، دارای سری لایه بردار، تمیز کننده منافذ پوستی، مکش چربی پوست و بهبود ظاهر چروک های صورت می باشد.این دستگاه قابل شارژ شدن است و کوچک و قابل حمل می باشد.


دسته‌بندی